Двері UNO

Двері UNO

Міжкімнатні двері "UNO" виробляються в Україні фабрикою AZORA DOORS. При їх виготовленні використовуються італійські технології та якісна деревина (сосна, вільха). Застосовується вологостійкий МДФ (LHDF) з Польщі, який мало піддається механічним пошкодженням та вологостійкий. Для покриття використовуються лаки та фарби перевірених італійських виробників. Глянувши на ці двері, важко одразу визначити, до якого стилю вони належать. На перший погляд, це класичні дверні полотна, але при детальному розгляді класика набуває рис модернізму. Класичним елементом на полотні є рельєфна фрезерування, що створює враження легкості та невагомості. Але це оманливе враження.

Структура дверей UNO

Структура полотна така: всередині зрощений масив сосни, потім МДФ, на якому за допомогою ЧПУ виконано фрезерування, що імітує різні варіанти фільонок — від класики з двома, трьома, чотирма фільонками до складних овалів та асиметричних форм. Після цього відбувається процес шліфування, нанесення ґрунту та фінального фарбування.

Кольорові рішення

Двері UNO можна замовити як у білому кольорі (складська програма), так і в будь-якому відтінку палітри RAL або WCP. Зараз популярна фарбування у сірі відтінки RAL, фарбовані сірі двері UNO 1, UNO 2 та UNO 6 є хітом продажів. Існує думка, що сірий колір нудний та похмурий сам по собі. Можливо, якщо це стосується сольної партії. У гармонійно підібраному інтер'єрі сірі двері здатні пом'якшити вплив інших кольорів. Сірий колір — це змішання білого та чорного, мабуть, тому він такий неоднозначний і водночас пластичний.

Додаткові опції та рекомендації

Додаткового шарму цим моделям додає погонаж. Якщо ви прихильник мінімалізму, то гладкі лиштви та лиштва плоска зі сходинкою, а також компланарний вид лиштви — це для вас. Якщо ж є бажання додати дверним прорізам трохи класицизму, чому б не замовити фрезеровану лиштву та оригінальний портал, а до них, як завершальна точка — розетки та цоколі.

Хочу також зазначити можливість виготовлення цих дверних блоків у нестандартних розмірах — як по висоті, так і по ширині.

І ще одна маленька рекомендація, можливо, ви вже чули її від дизайнера — замовте до цих полотен приховані петлі. Тоді у поєднанні з компланарними коробками та лиштвою легкість і невагомість цієї моделі, задумана дизайнером, втілиться у вашому домі.

Якщо ви ще не визначилися, які двері вам потрібні, то важко знайти більш універсальну модель, ніж фарбовані дверні полотна UNO.

Вибрати, замовити та купити фарбовані білі двері UNO ви можете у нашому магазині Ладні Двері у місті Київ.

Заключення

Двері UNO – це ідеальне поєднання класики та сучасності, функціональності та естетики. Вони легко впишуться в будь-який інтер'єр, додаючи йому елегантності та стилю. Завітайте до нашого магазину в Києві, щоб обрати ідеальні двері для вашого дому та скористатися професійними консультаціями наших спеціалістів.