Про нас

Компанія "Ладні двері"  на дверному ринку з 2004 року. Набутий нами досвід дозволяє добре орієнтуватися в різноманітті дверей, пропонованих як вітчизняними, так і імпортними виробниками і співпрацювати тільки з кращими, що пропонують двері відмінної якості за виправданими цінами.

Наша мета - допомогти клієнту визначитися у виборі дверей. Двері в сучасному інтер'єрі створюють ті необхідні деталі декору, які вдало доповнюють загальний зовнішній вигляд і приносять в приміщення елементи елегантності і завершеності, наповнюючи Ваш будинок неповторною атмосферою затишку.

Сьогодні ми раді запропонувати Вам широку лінійку, більше 1000 моделей міжкімнатних дверей від економ (стандарт) до преміум класу в різних колірних рішеннях, а також вхідні сталеві двері, що відповідають всім вимогам безпеки.

Наші співробітники - досвідчені професіонали, які знають свою справу, робота з дверима для них почалася задовго до створення нашої компанії. Крім вичерпних знань про дверях, вони прекрасно знають, як правильно доносити інформацію до клієнта, зрозуміти бажання клієнта і підготувати вичерпне комерційну пропозицію.

Двері, придбані у нас, встановлені в квартирах, заміських будинках, офісах, торгових центрах, громадських будівлях, готелях. Індивідуальна робота з кожним покупцем, клієнтська підтримка на всіх етапах співробітництва і повний спектр послуг - все направлено на те, щоб завдання клієнта була вирішена оперативно і якісно.

Ми впевнені, що існують речі, які можуть приносити радість впродовж довгих років.