Двері прихованого монтажу Astori

Приховані двері Astori

Ідея прихованих дверей не є новою. Хоча сучасні двері мають зовсім інший вигляд завдяки досягненням у сфері технологій та дизайну, ця концепція існує вже тисячоліття.

Функціональність та Естетика

Приховані двері - це візуально збільшене простір помешкання. Встановивши такі двері, ви отримуєте єдиний дизайн у інтер'єрі кімнати. Ваш будинок стане втіленням фрази "більше, ніж здається на перший погляд".

Майстерність у Деталях

Конструкція дверей прихованого монтажу здається оманливо простою. Проте насправді монтаж - це складний процес, який включає в себе ряд додаткових компонентів, розбитих на кілька етапів та потребує залучення професіонала для установки.

Одна з найбільш популярних ідей прихованих дверей  - це сховати ванну кімнату чи гардеробну. Це чудовий варіант, якщо обидва ці приміщення знаходяться у вашій особистій спальні. Але якщо це приміщення, якими можуть користуватися ваші гості, подумайте, наскільки комфортно вам буде, коли гості не зможуть легко знайти розташування ванної кімнати та гардеробної, а вам доведеться показувати дорогу. Але якщо вам подобається театральність і таємниця, то це не матиме великого значення.

Різноманітність

Один з варіантів - прибрати двері і встановити на петлях картину від підлоги до стелі. Гості будуть проходити повз і захоплюватися вашою вражаючою та великою виставкою мистецтва, але ви будете знати, що вона приховує вхід до потаємної кімнати.

Інший варіант - замаскувати двері шпалерами чи фарбуванням. Для найефективнішого камуфляжу оберіть шпалери або фреску з великою кількістю деталей дизайну. Око буде відволікатися на малюнок і зображення. Ви можете обрати однотонний колір, але шви навколо дверей все одно будуть видні, коли вона закрита.

Приховані двері від ASTORI доступні у різних варіантах дизайну та обробки, які підійдуть до вашого інтер'єру. Також можна придбати їх у грунтованому вигляді та фарбувати за своїми потребами та  смаком.

Купити або замовити двері прихованого монтажу ASTORI в Києві Ви можете в нашому магазині Ладні Двері