Білі двері

Одним з різновидів зовнішньої обробки міжкімнатних дверей може бути фарбування. Технологічно, можемо пофарбувати практично будь-яку поверхню — МДФ, дерево, шпон. І отримуваний результат - чудовий.
Найчастіше ми отримуємо запит на фарбування у світлу гаму.
Чому все більше клієнтів вибирають білі двері при такому величезному виборі палітри кольорів?
Тому що вона є універсальною. Відмінно впишеться у світлий дизайн приміщення та доповнить його своєю лаконічністю, зіграє на контрасті в інтер'єрі, де переважають темні кольори.
Що стосується стилю виконання, то тут Ви можете підібрати будь-який варіант - Хай-тек, класику, бароко - все, що душа забажає, ну або порекомендує Ваш винахідливий дизайнер.
Гладку модель можна перетворити на хромований молдинг і виріб придбає більш чіткі лінії, напрямок молдингу по горизонталі або по вертикалі допоможе візуально розширити або звузити дверне полотно в залежності від поставленого завдання.
Декілька слів про важливий елемент - скло. Білі двері в модерні чудово поєднуються як з контрастним склом, пофарбованим у чорний або червоний кольори, так і зі склом такого ж кольору.
Але білий колір не такий простий. Якщо для Вашого досвідченого смаку білизна занадто різка, ми можемо запропонувати Вам різні відтінки — як у холоднішій (сіруватій), так і теплішій (молочній) гамі. І не забуваємо про глянець. Глянцеві білі міжкімнатні двері стануть королевою Вашого інтер'єру. Перевірено.
Про ціну
Хочу сказати про доступність.Вартість на білі міжкімнатні двері не така висока, ми, цілком, можемо підібрати бюджетну модель, яку може дозволити собі купити навіть найекономніший покупець. Якщо ускладнити модель опціями, ціна на міжкімнатні двері білого кольору може зрости в кілька разів. Це можуть бути складна та об'ємна фільонка з фрезеруванням, патинування, вітражі, наявність порталу, розеток та цоколів.
Я для себе вирішила, коли переді мною постане «стихійне лихо» у вигляді ремонту, я однозначно виберу білі двері. А зі стилем поекспериментуємо.