Ладні Двері

Виробники
Розпродаж
Популярні товари
Переваги
  • Нам довіряють 20 000 клієнтів по всій Україні

  • Широкий асортимент товарів, ви точно знайдете, то що вам потрібно

  • Швидко і надійно доставимо і встановимо ваше замовлення

  • Кращі фахівці - це ядро нашого бездоганного сервісу

З чого починати вибір дверей

Отже, перш ніж йти в магазин або кликати за посиланням в інтернеті, дайте відповідь на кілька запитань.

  • В якому стилі виконаний Ваш інтер'єр
  • Якому кольору Ви віддаєте перевагу і чи гармоніюватиме він із загальною колірною гамою
  • Які габарити дверного отвору
  • Якому матеріалу виготовлення Ви віддаєте перевагу. З відповіддю на це питання можна почекати, щоб дізнатися про переваги та недоліки кожного виду матеріалу у спеціаліста
  • Ваш «дверний» бюджет

Стилі дверей

А тепер детальніше. Стилів інтер'єру багато – Авангард, Ампір, Бароко, Класицизм, хай-тек тощо. Добре, якщо Ви співпрацюєте з дизайнером, і він допоможе Вам дотримуватися обраної концепції. Але якщо вибір мають зробити самостійно, то без поради Вам не обійтись.

Вибір кольору

З кольором справи ще складніше. Вибір настільки великий, що вибрати один колір із п'ятдесяти відтінків, скажімо, сірого, завдання не для слабкодухих. Тут краще йти від зворотного, заздалегідь виключивши кольори, які Вам неприємні. А потім вибирати з улюблених той колір, який не суперечитиме стильовому рішенню та загальній колірній гамі інтер'єру.

Навіщо знати розмір отвору

Знати габарити дверного отвору потрібно для того, аби розуміти двері яких виробників можуть брати участь у конкурсі на почесне місце у Вашому домі. Деякі виробники досі випускають двері тільки так званих стандартних розмірів, але треба сказати, що з роками таких фабрик стає все менше. Та й на вартість дверного блоку його розмір може впливати. Плюс до того, виготовлення дверей нестандартних розмірів – це додатковий час, складської програми з таких дверей не існує.

Матеріал виготовлення

Існує така класифікація дверей за матеріалом виготовлення:

Вартість дверей

Всі перераховані пункти впливають на ціну дверного блоку. Навіть одна модель у різних кольорах може відрізнятись за ціною. Двері нестандартного розміру будуть дорожчими за свої стандартні родичі. Найбюджетнішими є двері, найдорожчими – двері з масиву цінних порід деревини.

Чому саме наш магазин

На питання, де можна купити двері, ми звичайно ж відповімо - ласкаво просимо в наш салон - магазин дверей або Ви можете купити двері через інтернет-магазин. У продажу двері зі всіх згаданих матеріалів, будь-яких розмірів та кольорів. Запропонуємо великий вибір фурнітури та професійне встановлення дверних блоків. У нас можна купити двері зі складу та замовити ексклюзивні моделі з дизайну та за Вашими розмірами. А ще, нашою фішкою є те, що ми допоможемо Вам реалізувати Ваші творчі здібності, візуалізувавши придумані Вами двері. Потрібно лише чітко пояснити свої побажання і Ваша ідея набуде деревних форм.

Якщо Ви живете не в Києві, а скажемо в містах Запоріжжя, Харків, Чернігів або Одеса, покупка не складе труднощів, все можна замовляти та купити через наш сайт, інтернет-магазин дверей. Доставку по Україні можна здійснити через перевізників Нова Пошта, Делівері та ін.

У нашому магазині за адресою Україна, м. Київ, пр-т Науки, 4 Ви можете побачити виставкові зразки дверей різних типів, а також вибрати та купити вподобану модель, переглянувши каталог, а ціна буде найкращою.

Поставивши питання, скільки коштує двері, треба розуміти, що вартість дверей формується з ціни дверного полотна, коробки, лиштви, додаткової дошки, фурнітури та установки дверного блоку. У магазині продаж дверей здійснюється за оптимальними цінами, т.к. ми є виробниками дверей з натурального дерева та офіційними дилерами 10 українських фабрик.